Hizmetler

Fotoğraf

Özel ve resmi işlemler için vesikalık fotoğraf çekimi, biyometrik fotoğraf (kimlik kartı - pasaport - schengen vizesi - green card vb.), portre ve hatıra fotoğrafı, cast fotoğrafı, headshot çekimi, moda çekimi, ajans ve yarışmalar için özel stüdyo çekimi, hamile ve doğum çekimi, yenidoğan, bebek ve çocuk fotoğraf çekimi, dış çekim, plato ve konsept çekim, düğün, nişan, sünnet, kına, doğum günü, mezuniyet, cinsiyet partisi, babyshower vb. özel gün ve anı fotoğrafı çekimleri, çeşitli etkinlik, seminer, konser ve törenlerde aktüel fotoğraf çekimleri, ürün fotoğrafı, yemek fotoğrafı, katalog çekimi, drone çekimi, mimari, emlak ve gayrimenkul fotoğraf çekimleri, 360° sanal tur çekimi, hava ve su altı fotoğraf çekimi gibi tüm görsel ihtiyaçlarınızda son teknoloji ekipmanlar ile en kaliteli hizmeti almak için hemen randevu alın.

Video

Video prodüksiyon, kısa film, tanıtım filmi, belgesel filmi, müzik klibi, düğün klibi, düğün hikayesi, düğün, nişan, sünnet, kına, doğum günü, mezuniyet, cinsiyet partisi, babyshower vb. özel gün ve anı videosu çekimleri, çeşitli etkinlik, konser, seminer ve törenlerde aktüel video çekimleri, drone çekimi, emlak ve araç video çekimi, ürün video çekimi, 360° ürün videosu, hava ve su altı video çekimi gibi tüm ihtiyaçlarınız için 4K çözünürlüklü son teknoloji kamera ve ekipmanlarla en kaliteli hizmeti veriyoruz. Siz de ihtiyacınıza uygun hizmeti almak için lütfen bizimle iletişime geçerek randevunuzu alın.

Reklam

Ürün ve hizmetlerinizin online platformlarda tanıtılması için google reklamları, facebook, instagram vb. sosyal medya reklamları, e-ticaret ve pazar yeri reklamları, influencer reklamları, kurumsal reklamlar, tanıtım metni, slogan ve içerik üretimi hizmetleri ile basılı reklam ürünleri; flyer (el ilanı), afiş, poster, broşür, roll up banner, folyo (iç/dış mekan), sticker, kartvizit, promosyon ürünleri, takvim, magnet, tişört, kupa vb. tüm baskılı ürün ihtiyaçlarınızda özgün ve kaliteli hizmet için bizimle iletişime geçin.

Web Tasarımı

Kişisel veya kurumsal amaçlı internet siteleri, blog, e-ticaret sitesi, online katalog ve ilan sitesi, reklam ve tanıtım amaçlı siteler vb. web tasarımı talepleriniz için tüm cihazlarla uyumlu responsive ve son sürüm wordpress temalar, hızlı kurulum, özgün tasarım, hazır web sitesi seçenekleri, alan adı (domain) ve profesyonel barındırma (hosting) hizmeti çeşitleri, kurumsal e-posta (mail server) sunucuları, yıllık bakım, takip ve yenileme hizmetleri, SSL sertifikası, güvenlik paketleri, sanal pos ve e-ticaret pazar yeri entegrasyonları, muhasebe ve kargo (depo) entegrasyonları gibi profesyonel hizmet çeşitlerimizle daima yanınızdayız. Siz de markanızı tanıtmak veya işletmenizi büyütmek için internetin büyülü dünyasında yer almak istiyorsanız, nitelikli ve kaliteli hizmet almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Dijital Pazarlama

Ürün ve hizmetlerinizin çeşitli dijital platformlarda tanıtılması ve satılmasına olanak sağlanması için hedef kitlenize ulaşmanız, marka bilinirliğinizi artırmanız ve daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmanız gerekir. Bunun için de günümüzde çeşitli dijital medya kanallarının etkin bir biçimde kullanılması zorunlu hale gelmiştir. Sizlere e-posta pazarlama, sms pazarlama, içerik pazarlama, sosyal medya pazarlama, video pazarlama, arama reklamları, banner reklamları, mobil pazarlama ve pazar yeri reklamları gibi konularda profesyonel destek sağlamaktayız. B2B veya B2C pazarlama stratejinizin oluşturulması, kendi e-ticaret siteniz veya pazar yerleri üzerinden tüm ürün ve hizmetlerinizin içerik, görsel, reklam ve SEO optimizasyonu konularında nitelikli hizmet almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya

Sosyal medya bulunduğumuz çağın vazgeçilmez ve en etkin araçlarından biridir. Ticaretin küreselleştiği günümüz dünyasında Sosyal Medya Marketing her büyüklükteki işletmenin müşterilere ulaşması için en güçlü yoldur. Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, Youtube, Tiktok, Pinterest, Snapchat vb. sosyal ağlarda hedef kitle, pazarlama amacı, bütçe ve plana dayalı bir reklam stratejisi ve içerik yönetimi sayesinde siz de işletmenize ve ürünlerinize olan ilgiyi artırabilir, ürün satış hedeflerinizi en yüksek düzeyde gerçekleştirebilirsiniz. Bu konuda profesyonel danışmalık desteği almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

S.S.S.

En çok merak edilen cevaplar çok yakında burada 🙂

Cevap 1

Cevap 2

Cevap 3

Cevap 4

Cevap 5